Współpraca z Corallami to jedna z najprzyjemniejszych i zarazem...najszybszych. :) Udało nam się trafić za pierwszym razem w gusta klientki i bezbłędnie dopasować wszystkie elementy identyfikacji. Wszystko zaczęło się od zamówienia jedynie wizytówek, a przerodziło się w ciepły, kobiecy projekt dla rzemieślniczej marki biżuteryjnej.
kategoria
identyfikacja wizualna
zakres projektu
projekt logotypu, paleta kolorów, key visual marki, wizytówki, grafiki social media, motion design

Logotyp jest minimalistyczny, prezentuje kobiecą dłoń oraz…korale. Paleta kolorystyczna nawiązuje do natury, marka bowiem pracuje na naturalnych kamieniach. Całość jest kobieca, delikatna, a otwarta kompozycja pozwala na tworzenie nowych elementów identyfikacji bez ograniczeń. W druku wykorzystujemy naturalny kremowy odcień papieru, który idealnie komponuje się z całością. Obecnie pracujemy nad kolejnymi materiałami dla marki – tworzymy opakowania na bransoletki, woreczki upominkowe i papierowe torebki.

Współpraca, jakiej życzę każdemu. Podejście profesjonalne na każdym etapie, życzliwa i sympatyczna atmosfera, dobra komunikacja, a zwieńczeniem wszystkiego jest piękny projekt. Dziękuję i polecam!

 

Ewa

coralle