Współpraca z Dorotą to czysta przyjemność i szybkie tempo. Najbardziej energetyczna Pani Doktor jaką znam! Nic dziwnego, że identyfikacja dla jej indywidualnej praktyki lekarskiej przepełniona jest kolorem i daleko jej do poukładanych form. To nieco inne podejście do tematyki medycznej, z przymrużeniem oka.
kategoria
identyfikacja wizualna
zakres projektu
projekt logotypu, paleta kolorystyczna, dobór typografi, księga znaku, grafiki social media, projekt wizytówki

Zakres projektu obejmował stworzenie podstawowej identyfikacji firmy. Z czasem pojawią się dodatkowe elementy takie jak stopka e-mail, papier firmowy, czy blok kolejnej wizyty. Zaczynamy małymi krokami od wyznaczenia kierunku i zadbaniu o dobre pierwsze wrażenie.

Projekty, przy których można odrobinę inaczej podejść do tematu i wyjść poza określone ramy to ogromna frajda. Ogrom kolorów, abstrakcyjne kleksy przywołujące na myśl plamy farby, dziecięcą zabawę i wolność. Całość identyfikacji tworzy przyjazny klimat nawet dla najbardziej opornych małych pacjentów.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Gosia potrafi wysłuchać i sprostać oczekiwaniom klienta. A ponadto odpowiednio pokierować projektem, żeby wyszedł dobry. Polecam!

 

Dorota

dr n.med. | pediatra