W projektowaniu nie zawsze chodzi o innowacyjne podejście i wymyślanie czegoś niespotykanego. Czasami nie potrzebna jest rewolucja, a ewolucja. Tak było w przypadku redesignu strony i logotypu warszawskiej restauracji I Love Juice. Miejsce w końcu ma swoją wymarzoną identyfikację i z nową energią wchodzi w rzeczywistość po epidemicznych perturbacjach.
kategoria
rebranding
zakres projektu
redesing logotypu i strony www, paleta kolorystyczna, etykiety produktowe, projekt menu, grafiki social media

Z pozoru nie zmieniło się wiele – układ strony pozostał, logotyp nadal jest prosty, pozbawiony sygnetu. Projekt zakładał nadanie marce statusu premium, dodania eleganckiego minimalizmu. Czasem tak niewiele znaczy tak wiele.

Współpraca z Eweliną zakłada długofalowe działania, skupiające się zarówno na bieżących potrzebach marki, jak i na planowaniu kolejnych kroków w jej rozwoju. Przed nami masa ciekawych projektów – vouchery, ulotki, sklep internetowy i pewnie masa innych, bo wyobraźnia i energia Eweliny jest nieskończona!

Pracujemy nad każdym najmniejszym elementem, aby oferować klientom I Love Juice kompletne doświadczenie – przepyszna, zdrowa kuchnia spisuje się na polu smaków i aromatów, a ja swoją cegiełkę dokładam w kwestii oprawy wizualnej.