Współpraca z Justyną i dziewczynami z Just Fit to czysta przyjemnośc i za każdym razem ogromna dawka motywacji. Centrum rozwija się w szalonym tempie, więc i projekt musiał zostać zaprojektowany przynajmniej trzy kroki do przodu. Tym samym udało nam się stworzyć witrynę, która daje możliwość rozbudowania z czasem.
kategoria
projekt i wdrożenie strony www
zakres projektu
architektura informacji, UX design, layout, wsparcie merytoryczne, szkolenia, testowanie strony, e-commerce, podstawowa optymalizacja SEO

Blog, sklep, diety online, baza wiedzy? Mamy to! Oferta centrum jest coraz bardziej rozbudowana i dziewczyny szturmem wkraczają na łódzki rynek dietetyczny. Prace nad stroną trwały kilka miesięcy, ale udało nam się jeszcze przed końcem roku. Kluczowym dla nas elementem było zaplanowanie intuicyjnego panelu administracyjnego tak, aby wraz z rozrastającym się wahlarzem usług, dziewczyny mogły swobodnie działać w przestrzeni online. Zadbaliśmy o szkolenie i jesteśmy w stałym kontakcie z zespołem Just Fit.

Strona jest prosta, przejrzysta i dostosowana dla każdego potencjalnego użytkownika. Klientami centrum są zarówno osoby młode jak i w średnim wieku, więc zaproponowane rozwiązania są klasyczne i intuicyjne.