Projektowanie dla klientów z otwartą głową to czysta przyjemność. Kiedy Justyna poprosiła mnie o pomoc przy identyfikacji jej studia projektowego, zajmującego się architekturą krajobrazu, od razu z niepokojem czekałam na zielone inspiracje z motywem drzew...oj jak bardzo się myliłam i jak cudownie zaskoczenie mnie spotkało.
kategoria
identyfikacja wizualna
zakres projektu
logotyp, key visual, paleta kolorystyczna, typografia, księga znaku, brandbook, grafiki social media, motion design, wizytówki

Justyna zaufała w pełni mojej wizji na jej komunikację wizualną. Dla mnie jako architekta z wykształcenia, projektowanie ogrodów, czy przestrzeni publicznych to zdecydowanie coś więcej niż tylko piękne rośliny. Na szczęście dla Justyny również. Postawiłyśmy na kolory ziemi, nawiązujące do łupków, piasku i gliny – zeszłyśmy do pierwotnej warstwy, od której każdy krajobraz tak naprawdę się zaczyna. Kolorystyka w połączeniu z obrysem topografii Lasu Łagiewnickiego stworzyły intrygującą całość. Projekt pokazuje płynność, formowanie się przestrzeni i ciągłą zmianę.

Elementy topografii lasu wykorzystywane są na materiałach graficznych marki – wizytówkach, teczkach, grafikach social media.

Gosia wspaniale zrozumiała moją naturę. Projekt jest intrygująco niebanalny. Życzę sobie i wszystkim żeby zawsze mieli możliwość tak cudnej i udanej współpracy.

 

Justyna

materia landscape