Qbatura to dwójka wspaniałych ludzi, którzy trzy lata temu postanowili zawodowo zająć się tym, w czym są najlepsi - architekturą. Cieszę się, że mogę być częścią tego projektu, tym bardziej, że koniec prac nad rebrandingiem wypadł tuż przed trzecimi urodzinami pracowni.
kategoria
identyfikacja wizualna
zakres projektu
rebranding, projekt logotypu, księga znaku, wizytówki, content social media, edytowalne dokumenty, key visual marki, motion design

Projekty qbatury są minimalistyczne, ale pełne ciepła i komfortu. Prosta forma logotypu w połączeniu z objętością liter ma oddać ich charakter. Założenie projektu było jedno – rób co chcesz! Takie zaufanie to przyjemność, ale i duże wyzwanie.

Pracownia bazuje w swojej pracy na naturalnych materiałach, stąd inspiracja do palety kolorystycznej – każda z barw oddaje kolor konkretnego materiału – opalanego drewna, betonu, czy marmuru.

Key visual dla qbatury opiera się na literze Q, a dzięki kombinacjom z jej wykorzystaniem, pracownia ma możliwość tworzenia spójnych prezentacji każdego kolejnego projektu.

Zgłosiliśmy się do Gosi, bo czuliśmy, że potrzebujemy świeżego spojrzenia na naszą grafikę. Świeżego i profesjonalnego. Dostaliśmy więcej niż mogliśmy się spodziewać. Gosia rewelacyjnie zrozumiała nasz chaotyczny przekaz: uporządkowała identyfikację, nadała jej lekkości i genialnie poradziła sobie z uzupełnieniem jej o brakujące elementy. Cieszymy się, że to właśnie Dot Studio zajęło się liftingiem dla naszej firmy. Polecamy!

 

Kuba i Martyna

qbatura