Rośnij Pięknie to nie tylko ubrania! To ciekawa opowieść o rodzicielstwie, spędzaniu czasu z dziećmi, biznesie i próbie połączenia tego w spójną całość. To 2 mamy i 4 dzieci i ich zmagania z codziennością. Praca nad tym projektem była długa, czasochłonna, ale niezmiernie inspirująca. Mamy też misję! Zachęcamy Was do wyjścia z domu i spędzania czasu na dworze. Bawcie się dobrze i wyglądajcie pięknie!
kategoria
identyfikacja wizualna | wzory
zakres projektu
logotyp, paleta kolorystyczna, brandbook, wizytówki, etykiety, metki, naklejki, grafiki social media, wzory na tkaniny, rysunki techniczne

Z miłości do dzieci i żalu…że tak szybko rosną. Nie udało nam się sprawić, aby dzieci przestały rosnąć, ale udało nam się stworzyć ubranka, które urosną razem z nimi. Kolekcja to świetny patent na to, aby ubrania starczały na dłużej. Rośnij Pięknie to w zdecydowanej większości ubrania rosnące z dzieckiem, mają potrójną rozmiarówkę i mnóstwo wygodnych patentów: na przewijanie, na rośnięcie, na „Mamo! Gorąco”.

Zakres projektu to 5 podstawowych wzorów na tkaniny oraz pełen branding marki – od logotypu przez kolory, wizytówki, metki, grafiki social media, na etykietach kończąc, chociaż mam nadzieję, że to dopiero początek naszej przygody… 🙂

DOT STUDIO to wyjątkowe miejsce na biznesowej mapie Łodzi. Kameralne studio, gdzie każdy klient poczuje się wyjatkowo i spokojnie – spokojnie bo gdy tylko pozna Gosię – wie, że dostanie do reki coś niesamowitego i pięknego. Prace są dopracowane pod każdym względem, każda uwaga klienta jest traktowana z należyta powagą, aby w efekcie otrzymać genialny projekt. To studio zna się na rzeczy! 

 

Asia

rośnij pięknie