Coraz częściej naszymi klientami są salony SPA oraz medycyny estetycznej. Cieszy nas to ogromnie, bo to sama przyjemność projektować dla tak wdzięcznego biznesu. Projekt identyfikacji wizualnej dla nowopowstającego salonu w Łodzi to kwintesencja stylu i nowoczesności. Odważne połączenie pudrowych róży, butelkowej zieleni i złotych akcentów. Mnogość elementów była wyzwaniem, ale udało nam się stworzyć spójny, oryginalny znak oraz niepowtarzalny klimat salonu. 
kategoria
identyfikacja wizualna
zakres projektu
projekt logotypu, paleta kolorystyczna,
wizytówki, grafiki social media,
key visual marki, stopka e-mail

Klientka miała sprecyzowane oczekiwania. To zawsze ułatwienie, ale i oczekiwania, którym trzeba sprostać. Naszym pierwszym zadaniem było stworzenie ze zbioru inspiracji jednego spójnego kierunku. Projekt logotypu to połączenie klasycznego fontu z odręcznym pismem i najważniejszym elementem – ilustracyjnym kolibrem z motywem geometrycznym. Wszystko w głębokiej zieleni z akcentami różu i złota.

Projekt identyfikacji dla salonu Select Beauty to nie lada wyzwanie, ale wspaniale jest obserwować jak z każdym kolejnym elementem tworzy się piękna i elegancka całość.

Dodatkowo zakres projektu obejmował wizytówki, grafiki social media oraz stopkę e-mail. Już niedługo będziemy mogli pokazać efekty kolejnego etapu współpracy z salonem.

Gosia była odpowiedzialna za stworzenie identyfikacji wizualnej naszego salonu kosmetycznego od podstaw. Podeszła do tematu bardzo profesjonalnie, wysłuchała nas i szybko reagowała na wszelkie prośby. Oprócz logo oraz brandbooka, stworzyliśmy wspólnie stronę www i kontynuujemy współpracę w ramach kolejnych projektów graficznych. Rzetelność, sumienność i otwartość na potrzeby klienta, a także anielska cierpliwość! Wszystko pierwsza klasa!

Monika

select beauty