Projekt strony internetowej dla nowego salonu urody w Łodzi to kolejny etap współpracy. Pierwsze szkice powstawały już kilka miesięcy temu, ale od niedawna możemy cieszyć się kompletną realizacją. Postawiliśmy na kontrast - zamiast białej, minimalistycznej strony stworzyliśmy nasyconą zielenią i pięknymi zdjęciami witrynę, zabierającą użytkownika w świat Select Beauty. Strona jest elegancka, kobieca i zapadająca w pamięć.
kategoria
projekt i wdrożenie strony www
zakres projektu
architektura informacji, UX design, layout, wsparcie merytoryczne, wdrożenie, testowanie strony, podstawowa optymalizacja SEO

Chcieliśmy odejść od chłodnego wizerunku gabinetów kosmetycznych – bieli, złota i kryształowych dodatków. Udało nam się zaprezentować nowoczesną i nietuzinkową stronę www, zachowując przy tym przejrzystą architekturę informacji. Klasyczne elementy witryny zostały ubrane w wyrazistą grafikę, która idealnie oddaje zarówno wystrój salonu, jak i temperament właścicieli.

Współpraca z Select Beauty to jeden z naszych największych projektów, obejmujący projekt identyfikacji, materiały drukowane, grafiki social media oraz stronę www. Cieszymy się, że możemy być częścią tego projektu od samego początku, a jeszcze wiele przed nami.

Stworzyliśmy wspólnie stronę www i kontynuujemy współpracę w ramach kolejnych projektów graficznych. Rzetelność, sumienność i otwartość na potrzeby klienta, a także anielska cierpliwość!

Wszystko pierwsza klasa!

Monika

select beauty